Loading...

Lakiernictwo Samochodowe

Śmiało można przyjąć że sztuka lakierowania jest nie tylko naszą pracą ale też i pasją.
Posiadamy olbrzymie doświadczenie zarówno praktyczne jak i teoretyczne, potrafimy znaleźć rozwiązanie dla każdego problemu w tej dziedzinie . Już drugie pokolenie w naszej firmie zajmuje się tą trudną sztuką.
Tak nie boję się powiedzieć sztuką!
Lakierowanie pojazdów zabytkowych tak daleko odbiega od lakierowania standardowego że nie boję się powiedzieć że jest to sztuka na granicy artyzmu.
Naszą kadrę ludzi przesiąkniętych pasją budowaliśmy wiele lat, jesteśmy w stanie spełnić wymagania i marzenia właścicieli wielu pięknych aut.
Stosujemy tylko i wyłącznie sprawdzone i wysokiej klasy materiały lakiernicze .
W przypadku napraw lakierniczych pojazdów zabytkowych w celu uzyskania zadowalającego efektu używamy materiałów dedykowanych do takich właśnie prac.
Dysponujemy własnymi mieszalnikami lakierów najwyższej klasy producentów jak Autocolor Nexa bądź Sikkens , w dziedzinie aut zabytkowych często stosujemy także materiały Spies Hecker z racji ich stosowania w oryginale.
Dla wykonania ostatecznego efektu wizualnego posiadamy także kabinę bezpyłową.
Wychodząc na przeciw oczekiwaniom właścicieli pojazdów zabytkowych w celu zachowania oryginalnego lakieru jesteśmy w stanie wykonać wyprawki lakiernicze jak i profesjonalną odnowę lakieru.