Loading...

Blacharstwo Samochodowe

Zakres i jakość wykonania prac blacharskich jest niezwykle istotny ponieważ to właśnie od nich zaczynamy zawsze naprawę nadwozia,
kładziemy olbrzymi nacisk na profesjonalizm wykonania i przygotowania.

Zdajemy sobie sprawę jak niezwykle istotne jest profesjonalne przygotowanie w zakresie prac blacharskich, zarówno w naprawach samochodów powypadkowych jak i zabytkowych, gdyż to właśnie od tych prac zaczynamy naprawę nadwozia.


Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów stale szkolimy się w nowych technologiach napraw nadwozia, a w przypadku renowacji i odbudowy karoserii pojazdów zabytkowych stosujemy technologię, która zadowoli każdego konesera, nie są obce nam sposoby napraw blacharskich z czasów świetności dzisiejszych zabytków, np: spawanie mosiądzem, cynowanie oraz regeneracja bądź odbudowa elementów karoserii.
Potrafimy wykonać wszystkie sposoby łączenia elementów nadwozia, począwszy od spawania palnikiem, nitowania, lutospawania, spawania technologią MIG lub TIG, zgrzewania ( niezwykle ważne dla zachowania cech oryginału), oraz klejenia nadwozia.


Na wyposażeniu firmy posiadamy jedną z najlepszych ram naprawczych zintegrowaną z podnośnikiem uzbrojoną w system pomiarowy i poziomowania, w odróżnieniu od pospolicie spotykanych tego typu urządzeń, dzięki szerokiej gamie dodatkowych akcesorii montażowych możemy zamocować nadwozie nie tylko w standardowych punktach, co w przypadku mocno uszkodzonych karoserii nie zawsze zdaje egzamin, a przy naprawach pojazdów zabytkowych przy znacznej często korozji jest wręcz niemożliwe.
Mamy możliwość trwałego zamocowania nadwozia w praktycznie w każdym miejscu podwozia nie pozostawiając śladu po mocowaniu.


W przypadku restauracji karoserii pojazdów zabytkowych posiadamy maszyny pozwalające na odbudowę nadwozia typu żłobiarki, giętarki, prasy czy koło angielskie.